У нашој школи је 2. априла одржано школско такмичење под називом „Дигитални свет у мојим рукама“.
На такмичењу је учествовало 12 тимова ученика четвртог разреда, а сваки тим чинила су по три ученика. Такмичари су показали изузетно знање, креативност и тимски дух, па су тако остварили запажене резултате. Чак девет тимова остварило је пласман на општинско такмичење.
Општинско такмичење одржано је 24. априла у нашој школи. Координатор такмичења била је учитељица Мирела Реџовић, док су дежурне учитељице биле Николина Кончар и Милена Рајић.
У наставку следи списак ученика који су учествовали на такмичењу.
IV1 – Александра Шормаз Јовић
1. Бирчаковић Василије, Јеличић Вук, Пујкић Павле
2. Ђекић Софија, Косјер Уна, Петковић Марија
3. Бајрамовић Леон, Коларац Растко, Поповић Стефан
IV2 – Маријана Тодосијевић
1. Алексић Урош, Димитријевић Кристијан, Митровић Јована
IV3 – Наташа Радаковић
1. Пауновић Александар, Спиркоски Стефан, Исмаиловић Шефкија
2. Лукић Немања, Матић Никола, Стојановић Матија
IV4 – Јелена Величковић
1. Ђорђевић Феђа, Стојић Лена, Денчић Андреј
IV5 – Светлана Аксентијевић
1. Лазић Филип, Јањић Матеја, Салиховић Лина
2. Марковић Вера, Босанчић Страхиња, Конкољ Давид
3. Букумирић Анђела, Милановић Миа, Мишовић Петра
IV6 – Силва Шотра (Даница Вуковић)
1. Милутиновић Страхиња, Ђорђевић Николина, Арсеновић Андрија
2. Цвијовић Коста, Смиљанић Валентина, Симић Јаков





