У одељењу I-1 час су одржале маме, медицинске сестре, из предмета Свет око нас на тему „Моје здравље“.
Маме су се лепо припремиле и кроз очигледне примере приближиле ученицима важност очувања здравља. Ученици су са великим интересовањем учествовали у разговору и активно учествовали у свим активностима. Ово је још један пример успешне сарадње родитеља и школе.






