У школи је у суботу, 23. маја 2026. године, одржан семинар под називом „Од уверења до акције: ефективна сарадња породице, школе и заједнице“.
Циљ семинара био је подизање свести о постојећим ресурсима, идентификација изазова у сарадњи, као и заједничко разматрање могућности за унапређење повезаности и ефикасније сарадње између породице, школе и шире заједнице.
Током рада учесници су размењивали искуства, анализирали актуелне праксе и заједнички трагали за решењима која доприносе јачању партнерства и стварању подстицајног окружења за развој и учење ученика.
Захваљујемо се водитељкама семинара Наташи и Дијани из ОШ “Веселин Маслеша”, које су својим професионалним искуством, саветима и примерима добре праксе допринеле квалитетној размени знања и идеја, као и оснаживању учесника за успешнију сарадњу са породицом и локалном заједницом.




