У ,,Недељи сећања и заједништва” учитељице Милена Рајић и Катарина Адамовић провеле су диван дан са својим ученицима у Зоо врту.
Ученици су уживали у вожњи градским превозом,шетњи Тргом републике и Кнез Михаиловом улицом,а посебно уживање је уследило у самом зоолошком врту.Имали су прилику да виде различите животиње и птице и да се упознају са њиховим начином живота.Показали су велико интересовање за животињски свет,а посебно им се допао део са пингвинима и мајмунима.
Посета је протекла у пријатној атмосфери,а поред едукативног садржаја,имали су време за дружење и уживање у сладоледу.
Ученици су са овог излета вратили обогаћени новим знањима и незаборавним успоменама.











