Одељење VI/2 је у петак 29.5.2026. године имало прилику да посети Народни музеј, где је организовано стручно вођење на тему “Средњовековно културно наслеђе”. Ученици су се детаљније упознали са културном материјалном заоставштином која се налази у музеју, а у пратњи наставнице историје Тијане Матовић.





