У оквиру ,,Недеље сећања и заједништва“ ученици 3/1 су се са својом учитељицом Катарином Адамовић, подсетили да смо сви различити, али да заједно чинимо целину.
Свако дете добило је део слагалице и украшавало га на јединствен, свој начин. Кроз боје, облике, машту створили су део који представља баш њих.
Сваки део слагалице нашег одељења је прича за себе, носи име, машту и боје једног детета.
На крају радионице спајили смо све делове у јединствену целину ,,Наше 3/1“-симбол другарства, заједништва и међусобног уважавања.
Када се сви заједно спојимо и удружимо, настаје целина која има право значење.
Порука радионице ,,Мој део-наша целина“ је :
Свако од нас је посебан, али тек заједно чинимо потпуну и лепу целину.








