У оквиру ,,Недеље сећања и заједништва“ ученици 3/1 су са својом учитељицом Катарином Адамовић осмислили игру која ће им помоћи да боље упознају једни друге.
Ову креативну и едукативну игру исцртали су на великом хамеру са пољима по којима се ученици крећу бацањем коцкице.Када стану на одређено поље,треба да одговоре на питање које се на њему налази.Питања и цртеже осмислили су и израдили ученици.Питања помажу ученицима да се боље упознају,поделе нешто о себи,својим интересовањима,осећањима или жељама.
Циљ игре је подстицање комуникације,међусобног разумевања и повезивања међу ученицима кроз забаву и игру,као и развијање социјалне вештине,самопоуздања и способности изражавања.







